Najpopularniejsi producenci w Polsce

Trwałość i solidność zakupionych produktów pozwala nam cieszyć się przez długie lata zakupionym produktem. Piękno i elegancja czynią przestrzeń miłą dla oka. Bruk należy do tych produktów, które muszą wykazać się wyjątkową trwałością, zapewnić komfort poruszania się po nim, ale także zaskakiwać swoim wyglądem. Aby zapewnić sobie wygodę użytkowania, sięgać należy tylko po sprawdzone produkty, popularnych marek. Do liderów w dziedzinie brukarstwa należą:

Ziel-bruk to popularna firma działająca na rynku brukarskim od ponad dwudziestu lat. Cechuje się różnorodną ofertą produkcyjną i wysoką jakością. Każdego roku Ziel-bruk wzbogaca swoją ofertę o nowe produkty

Bazaltem działalność swoją prowadzi w województwie śląskim. Oferuje duży wybór betonowej kostki brukowej i betonowej galanterii. Posiada wiele certyfikatów, które stawiają firmę w rzędzie polskich liderów.

Jadar jest to jedna z pierwszych i najpopularniejszych producentów kostki brukowej w Polsce. Szerokai zakres produkcji stfirmę w pierwszym rzędzie wśród polskich producentów.

BrukBet jest rodzinną firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Brukbet wytwarza wyroby betonowe od 1986 roku a kostki wibroprasowane od ponad 15 lat. Obecnie jest czołow polskim producentem.

Mibet to najstarsza firma spośród tu wymienionych bo istnieje od 1977 roku. Długi czas prdukcji dał firmie duże doświadczenie i zadowolenie klientów. Firma specjalizuje się wwyrobie kostki wibrowanej, czyli o gładkiej strukturze.

Większość firm produkująccych kostkę brukową świadczy także usługi związane z wykonawstwe. Niektórzy z nich zajmują się także projektowaniem powierzchni użytkowych. Może warto zasięgnąć porad i sugestji profesjonalistów.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 364

Fatal error: Uncaught Exception: Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-xn--usugibrukarskie-0sc-waw-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases. in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:367 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/fzf/public_html/423.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /home/fzf/public_html/423.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 367